
Forte TVR-1000VA Стабілізатор напруги
- Немає в наявності
- Код: 28985
2 811 ₴
Опис Forte TVR-1000VA Стабілізатор напруги
Стабілізатор напруги FORTE TVR-1000VA - надійний і потужний апарат, який забезпечує всю техніку в будинку стабільним електроживленням. Він необхідний, якщо спостерігаються довготривалі завищені або занижені напруги електромережі. FORTE TVR-1000VA має потужний захист IP 20, яка забезпечує довгий термін роботи без поломок. Є повітряне охолодження і захист від перегріву - контролюється температура автотрансформатора, допустима відмітка 70 ° С. Також є система, що перешкоджає залипання контактів, через якого вони можуть перегоріти. До слова, контакти даної компанії зроблені зі сплавів срібла, що робить їх значно надійніше. Стабілізатор має невеликі габарити, тому не виникне труднощів з його перевезенням, а також з пошуком місця для зберігання. Його розмір: 410х220х256 мм. При цьому вага всього 19 кг. Корпус зроблений з металу, відрізняється міцністю і надійністю. Переваги: відмінна перевантажувальна здатність; надійна система захисту (від короткого замикання, перегріву і ін.); апарат фільтрує мережеві перешкоди і при цьому не спотворює амплітуду; є система проти залипання контактів, яка продовжує термін їх служби; міцний корпус, який не боїться фізичних ушкоджень; невеликий розмір і вага. Апарат FORTE TVR-1000VA має невисоку ціну, тому кожен може дозволити його собі купити. Невелика вартість ніяк не позначається на якості: пристрій функціональне і довговічне. Його номінальна потужність 7 кВт, а значить, стабілізатор здатний працювати відразу з великою кількістю побутової техніки. Він простий і зручний у використанні, не вимагає постійного втручання людини.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Кількість фаз | 1 |
| Захист та умови експлуатації | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 3.72 кг |
| Вага нетто | 3.26 кг |
| Вольтметр | Аналоговий |
| Час затримки | 6/180 сек |
| Час регулювання | 5 - 7 мс |
| Вхідна напруга | 140-260В |
| Високовольтний захист | 250 В +/-5 |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Габарити (ШхГхВ) | 410х220х256 мм |
| Гарантія | 1 рік |
| Захист від перегрівання | Да |
| Захист від перевантаження | Да |
| Захист від підвищеної/зниженої напруги | Да |
| Індикація | Аналоговий вольтметр |
| Спотворення синусоїди | Немає |
| ККД | 97.0% |
| Клас захисту | IP20 |
| Комплектація | = ARRAY_CONSTRAIN(ARRAYFORMULA(- Стабілізатор напруги — Інструкція з експлуатації — Гарантійний талон), 1, 1) |
| Коефіцієнт потужності | 0.97 % |
| Кріпити | Горизонтальне |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність | 1000 ВА |
| Охолодження | Повітряне примусове |
| Робоча частота | 50 Гц |
| Країна походження | Китай |
| Тип стабілізації | Релейний |
| Точність вихідної напруги | +/- 8 % |
| Штрих код | 6903020565655 |
- Ціна: 2 811 ₴







