
Тепловентилятор спіральний Grunhelm FH-04
- Немає в наявності
- Код: 67163
532 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики Тепловентилятор спіральний Grunhelm FH-04
Тепловентилятор Grunhelm FH-04 зігріє Вас як у холодне міжсезоння, так і у сильні морози як додатковий обігрівач! Прилад підходить для дому та офісу та не займає багато місця. Grunhelm FH-04 ― це тепловентилятор із зручною системою управління. Якісні матеріали, з яких виготовлено цю модель, забезпечують тривалий термін служби приладу.
Характеристики
Вага брутто
1.1 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Терморегулятор | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вентилятор | Да |
| Вага брутто | 1.1 кг |
| Вага нетто | 0.9 кг |
| Габарити (ШхГхВ) | 235х140х270 мм |
| Гарантія | 2 роки |
| Комплектація | = ARRAY_CONSTRAIN(ARRAYFORMULA(- Тепловентилятор — Інструкція — Гарантійний талон), 1, 1) |
| Потужність | 1800 — 2000 Вт |
| Напруга мережі | 220 - 240В |
| Площа обігрівання | 20 кв.м |
| Країна походження | Китай |
| Тип нагрівача | Спіральний |
| Штрих код | 6907063636341 |
- Ціна: 532 ₴

