
Рівень спиртовий 1200 мм 26074 профіль 1.5 мм HAISSER
- Немає в наявності
- Код: 88798
1 010 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рівень спиртовий 1200 мм 26074 HAISSER - модель високої якості. Надійність і тривалий термін служби гарантує колба всередині рівня. Колба стійка до ультрафіолетових променів, вона не мутніє, не розтріскується, не знебарвлюється. На корпусі є спеціальні пластикові заглушки для захисту під час падіння, а також для навішування на торгове обладнання. Виготовлений з алюмінію.
Особливості:
Особливості:
Довічна гарантія на глазок
1 фрезерована поверхня
Протиударні заглушки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HAISSER |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Довжина | 1200 мм |
| Кількість капсул рівня | 2 очі 90°, 180° |
| Матеріал виготовлення | Алюміній |
| Країна походження | Китай |
| Тип інструмента | Рівень спиртової |
| Точність вимірювання | Class I 0.5 мм/м |
| Ширина | 1.5 мм |
| Штрих код | 6914466887980 |
- Ціна: 1 010 ₴

