
Рівень спиртовий 26040 PROFI магнітний 600 мм Heavy Duty профіль 1.9мм HAISSER
- В наявності
- Код: 70543
790 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рівень спиртовий 26040 PROFI магнітний 600 мм Heavy Duty профіль 1.9мм HAISSER - надійний і точний вимірювальний інструмент, який має магнітне кріплення і міцну алюмінієву раму.
Особливості:
Посилений корпус.
Амортизаційні гумові протиударні вставки та заглушки.
Дві ручки.
Подвійне фрезерування.
Посилений магніт точності.
Продуманий та ергономічний дизайн.
Особливості:
Посилений корпус.
Амортизаційні гумові протиударні вставки та заглушки.
Дві ручки.
Подвійне фрезерування.
Посилений магніт точності.
Продуманий та ергономічний дизайн.
Характеристики
Ширина
1.9 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HAISSER |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Довжина | 600 мм |
| Одиниця вимірювань | см, мм |
| Кількість капсул рівня | 3 (45°, 90°, 180°) |
| Матеріал виготовлення | Алюминий/резина |
| Країна походження | Китай |
| Тип інструмента | Рівень спиртової |
| Точність вимірювання | Class I — точність вимірювання <, 0.5 мм/м |
| Фіксація | магніт |
| Ширина | 1.9 мм |
| Штрих код | 6914466260400 |
- Ціна: 790 ₴

