
Рівень спиртовий 800 мм, неодимовий магніт Haisser 26092
- В наявності
- Код: 136757
639 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рівень спиртовий 800 мм, неодимовий магніт Haisser 26092 - модель високої якості. Надійність і тривалий термін служби гарантує колба всередині рівня. Колба стійка до ультрафіолетових променів, вона не мутніє, не розтріскується, не знебарвлюється. На корпусі є спеціальні пластикові заглушки для захисту під час падіння, а також для навішування на торгове обладнання. Виготовлений з алюмінію.
Особливості:
Особливості:
- Профі Рівні HEAVY DUTY,
- 2 вічка 90°, 180°,
- Неодимові магніти,
- Профіль 1.5мм
- HAISSER PROFI 1 класс точності
Характеристики
Ширина
1.5 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HAISSER |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Довжина | 800 мм |
| Кількість капсул рівня | 2 очі 90°, 180° |
| Матеріал виготовлення | Алюміній |
| Країна походження | Китай |
| Тип інструмента | Рівень спиртової |
| Точність вимірювання | Class I 0.5 мм/м |
| Ширина | 1.5 мм |
- Ціна: 639 ₴

