
Щипці для волосся Grunhelm GHS-656 R
- В наявності
- Код: 131673
939 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис щипців для волосся Grunhelm GHS-656 R
Grunhelm GHS-656 R - це незамінний помічник для випрямлення та укладання волосся. Корпус прасування має ергономічний дизайн, кнопка включення розміщується на зовнішній стороні пристрою. Пластини мають округлу форму, яка дозволяє не тільки випрямляти волосся, а й створювати хвилясте укладання. Також є захист від перегріву та світловий індикатор увімкнення/вимкнення.
Мережевий шнур довжиною 1.8 м з можливістю обертання на 360 °, створює комфортні умови для укладання пасм, навіть якщо джерело живлення знаходиться далеко від дзеркала. Все вище перелічені якості роблять купівлю даного прасування розумним та економічним рішенням.
Характеристики
Вага
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина кабелю | 1.8 м |
| Потужність | 42 Вт |
| Покриття пластин | керамічне |
| Розмір робочої поверхні | 25х90 мм |
| Температура нагрівання | 220 °C |
| Тип | Випрямляч |
| Основні | |
| Тип керування | Механічне |
| Колір | Синій |
- Ціна: 939 ₴




