
Haisser Диск пильний по дереву 190х30 32 зуб
- В наявності
- Код: 16465
386 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Haisser Диск пильний по дереву 190х30 32 зуб Диск пильний по дереву 190х30 32 зуб Haisser - призначений для поздовжніх і поперечних точних пропилів в м'якій і твердій деревині, необроблених ДСП, обшивальних дошках і фанері. Нахил зубів, що чергується, забезпечує бездоганно чіткий і чистий поздовжній і поперечний різ. Завдяки компенсаційним прорізам диск здатний витримати високі обороти та підвищене температурне навантаження без жолоблення його поверхні та з мінімальними коливаннями, що у свою чергу зменшує навантаження на сам інструмент.
Характеристики
Виробник
Haisser
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | HAISSER |
| Кількість зубів | 32 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр диска | 190 мм мм |
| Матеріал | Дерево |
| Перехідні кільця | 16, 20, 25.4 мм |
| Посадка | 30 мм |
| Країна походження | Китай |
| Тип диска | Відрізний |
| Штрих код | 6924466042654 |
- Ціна: 386 ₴

