
Сталь AT-1214 Набір насадок торцевих з тріскачкою 12 шт 1/4 (70000)
- В наявності
- Код: 45001
467 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики Сталь AT-1214 Набір насадок торцевих з тріскачкою 12 шт 1/4 (70000) Виробник сталь Країна походження Китай Тип Набір торцевих головок Гарантія Повернення / обмін 14 днів Кількість одиниць 12 торцеві головки 4 - 13 мм тріскачка 1/4 " подовжувач 75 мм Штрих код:6914466700005
Характеристики
Виробник
Сталь
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Кількість одиниць | 12 |
| Країна походження | Китай |
| Тип | Набір торцевих головок |
| Торцеві головки | 4 - 13 мм |
| Трещотка | 1/4" |
| Подовжувач | 75 мм |
| Штрих код | 6914466700005 |
- Ціна: 467 ₴

