
HAISSER Т118А Набір пильних полотен 2шт
- Немає в наявності
- Код: 34803
99 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис HAISSER Т118А Набір пильних полотен 2шт Набір пильних полотен Haisser - це видатковий матеріал для електро - лобзика, складається з 2 пильних полотен найбільш затребуваних типів, для роботи з металом або оргстеклом. Призначення цих полотен тонкий і чистий рез від 1-3 мм завтовшки ріжучого матеріалу. Надійність кріплення забезпечується Т образним кріпленням. Таке кріплення застосовується більшістю виробників електро - лобзиків. Виготовлені з високовуглецевої сталі - HCS.
Характеристики
Виробник
Haisser
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HAISSER |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Довжина полотна | 50 мм |
| Кількість штук у пакованні | 2 |
| Матеріал полотна | Сталь |
| Оброблюваний матеріал | - метал (1-3 мм) — алюміній — оргскло (1,5-3 мм) |
| Розмір зубців | крок зубців — 1,5 мм |
| Країна походження | Германия |
| Тип полотна | Пиляльне |
| Штрих код | 6924466009152 |
- Ціна: 99 ₴

