
HAISSER Т311С Набір пильних полотен 5шт
- В наявності
- Код: 32345
148 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис HAISSER Т311С Набір пильних полотен 5шт Набір пильних полотен 5шт HAISSER Т311С - це видатковий матеріал для електро - лобзика, складається з 5 пильних полотен найбільш затребуваних типів, які дозволяють виконувати швидкі грубі розпили по м'якій і твердій деревині, ДСП або ламіноване ДВП товщиною від 10 до 65 мм. Виготовлено з високовуглецевої сталі - HCS.
Характеристики
Виробник
Haisser
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HAISSER |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Довжина полотна | 126 мм |
| Кількість штук у пакованні | 5 |
| Матеріал полотна | Сталь |
| Оброблюваний матеріал | - тверда та м'яка деревина-пластик, ДСП-столярна плита- ламінована ДВП (10-65 мм) |
| Розмір зубців | крок зубців: 3 мм |
| Країна походження | Китай |
| Тип полотна | Пиляльне |
| Штрих код | 6924466030422 |
- Ціна: 148 ₴

