
Шабельні полотно HAISSER S1122BF 2шт
- В наявності
- Код: 43538
328 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Шабельні полотно HAISSER S1122BF 2шт Шабельні полотно HAISSER S1122BF 2шт - це видатковий матеріал для електролобзика, складається з 2 хвилястих полотен обладнаними фрезерованими зубами, що гарантує високу якість виконуваної роботи. Дозволяють виконувати швидкі розпили по товстому металу (3-8 мм), масивним трубах до 175 мм і алюмінію від 5 мм до 100 мм. Виготовлені з високовуглецевої сталі - HCS. Ширина полотна 19 мм. Товщина полотна 0,9 мм.
Характеристики
Виробник
Haisser
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HAISSER |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Довжина полотна | 225 мм |
| Кількість штук у пакованні | 2 |
| Матеріал полотна | Сталь |
| Оброблюваний матеріал | - товстий метал 3-8 мм масивні труби та профілі до 175 мм — алюміній 5-100 мм |
| Розмір зубців | крок зубців: 1,8 мм |
| Країна походження | Германия |
| Тип полотна | Шабельне |
| Штрих код | 6924466009299 |
- Ціна: 328 ₴

