
Плашка Werk M12х1,75, 38х13
- Немає в наявності
- Код: 122724
100 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис плашки Werk M12х1,75, 38х13
Плашка Werk M12х1,75, 38х13 призначена для нарізування зовнішньої різьби вручну.
Характеристики
Висота
13 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Werk |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 13 мм мм |
| Діаметр | 38 мм мм |
| Діаметр різі | 12 мм |
| Призначення | Для металу |
| Різьба | Правая |
| Стандарт | DIN233 |
| Крок різі | 1.75 мм |
- Ціна: 100 ₴

