
Плиткорез 64022 монорейковий Industry 1200 мм Haisser
- В наличии
- Код: 108325
9 890 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Описание Плиткорез 64022 монорейковий Industry 1200 мм Haisser Плиткорез монорейковий Industry 1200 мм Haisser - якісний плиткорез ручної професійного рівня, призначену для різання всіх видів плитки. Максимальна глибина різу становить 16 мм, довжина різу - 1200 мм. Для тривалої експлуатації інструменту і його плавного ходу передбачені 10 кулькових підшипників. - Суцільна сталева прямокутна напрямна - Посилена суцільна сталева станина - Висувні надійні опори для плитки великих розмірів - Ролики для транспортування - Магнітна ламає лапка - Змінний карбід - вольфамовій ріжучої елемент високої якості з титановим покриттям Змінний ріжучий диск, код товару на сайті 64031
Характеристики
Гарантия
Повернення / обмін 14 днів
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | HAISSER |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | Повернення / обмін 14 днів |
| Глубина реза | 16 мм |
| Длина реза | 1200 мм |
| Дополнительно | - в 3 рази більше ресурс роботи - 10 вбудованих кулькових підшипників |
| Назначение | Для різання всіх видів плит |
| Режущий элемент | Карбід-вольфрамовий 22х6х6 мм з титановим покриттям |
| Тип | Ручной |
| Штрих код | 6914466083252 |
- Цена: 9 890 ₴







