
Плиткорез 64033 монорейковий 600 мм Haisser
- Нет в наличии
- Код: 81542
4 299 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Описание Плиткорез 64033 монорейковий 600 мм Haisser Плиткорез монорейковий на підшипниках 600 мм Haisser - Призначений для різання керамічної і кахельної плитки, а також керамограніту товщиною до 15 мм. Алюмінієва станина. Для тривалої експлуатації інструменту і його плавного ходу забезпечують 6 кулькових підшипників. Покращений карбід - вольфрамовий ріжучий елемент 22 * 5 * 2 мм, з підшипником і титановим покриттям забезпечує в 3 рази більше ресурс роботи. Суцільнолита напрямна дозволяє працювати з твердими видами плитки і підвищує ефективність роботи. Змінний ріжучий диск, код товару на сайті 64038
Характеристики
Вес
7 кг
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | HAISSER |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 7 кг кг |
| Гарантия | Повернення / обмін 14 днів |
| Глубина реза | 15 мм |
| Диаметр отверстия | 5 мм мм |
| Длина реза | 600 мм |
| Дополнительно | - в 3 рази більше ресурс роботи - алюмінієва станина - ріжучий елемент - карбід вольфраму - 6 підшипників - регулювання кута різу - 0-60º |
| Назначение | Для різання всіх видів плит |
| Режущий элемент | Карбід-вольфрамовий 22х5х2 мм з титановим покриттям |
| Тип | Ручной |
| Штрих код | 2000963893013 |
- Цена: 4 299 ₴

