
Плиткоріз 64034 монорейковий 700 мм Haisser
- В наявності
- Код: 81543
4 618 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Плиткоріз 64034 монорейковий 700 мм Haisser Плиткорезмонорейковий на пошипниках 700 мм Haisser - Призначений для різання керамічної та кахельної плитки, а також керамограніту товщиною до 15 мм. Алюмінієва станина. Для тривалої експлуатації інструменту та його плавного ходу забезпечують 6 кулькових підшипників. Покращений карбід – вольфрамовий ріжучий елемент 22*5*2 мм, з підшипником та титановим покриттям забезпечує в 3 рази більше ресурс роботи. Ціліснолита напрямна дозволяє працювати з твердими видами плитки та підвищує ефективність роботи. Змінний ріжучий диск, код товару на сайті 64038
Характеристики
Вага
10 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | HAISSER |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 10 кг кг |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Глибина різу | 15 мм |
| Діаметр отвору | 5 мм мм |
| Довжина різу | 700 мм |
| Додатково | - утричі більший ресурс роботи - алюмінієва станина різальний елемент — карбід вольфраму — 6 підшипників |
| Призначення | Для різання всіх різновидів плит |
| Різальний елемент | Карбід-вольфрамовий 22х5х2 мм із титановим покриттям |
| Країна походження | Китай |
| Тип | Ручний |
| Штрих код | 2000963307299 |
- Ціна: 4 618 ₴

