
Сковорідка GT-2309-20 XYLAN Shine 200х45 мм Gusto
- В наявності
- Код: 120780
525 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сковорідка GT-2309-20 XYLAN Shine 200х45 мм Gusto - виготовлена з високоякісного алюмінію, не містить шкідливих домішок та речовин. Антипригарне покриття XYLAN Shine - має високі антипригарні властивості, запобігає прилипання під час приготування їжі, стійке до подряпин. Сковорода нагрівається швидко та максимально рівномірно. Оснащена бакелітовою термостійкою ручкою.
Характеристики
Висота
4.5 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GUSTO |
| Антипригарне покриття | XYLAN+ |
| Матеріал | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 4.5 см мм |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Діаметр | 20 см мм |
| Матеріал виготовлення | Алюміній |
| Матеріал ручки | бакеліт |
| Наявність кришки | Немає |
| Підходить | Для всіх різновидів плит, крім склокерамічних |
| Розміри | 20×4.5 см |
| Країна походження | Китай |
| Тип | Сковорода |
- Ціна: 525 ₴



