
Акумуляторна коса DUR368LZ Makita
- Немає в наявності
- Код: 102885
24 611 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Акумуляторна коса DUR368LZ Makita Коса DUR368LZ Makita - якісний акумуляторний інструмент. Коса оснащена велосипедною формою рукоятки з регулюванням положення. Інструмент сумісний з пластиковими ножами, ріжучі елементи - ніж або волосінь, залежно від роботи, що виконується. Діаметр косіння ліскою 350 мм, металевим ножем 230 мм. особливості: Регульоване положення ручки регулюється залежно від висоти користувача та робочої постави Ефективна система подачі ріжучої волосіні Подача нейлонової ріжучої волосіні здійснюється за допомогою спеціальної котушки та кнопки Пилозахищений та водостійкий інструмент для ефективної роботи Електричне гальмо Сумісна із пластиковими ножами XPT - Технологія наднадійного захисту від пилу та вологи BL - надійний безщітковий двигун, що не вимагає обслуговування і споживає менше енергії ніж щіткові аналоги Технологія ADT - автоматично регулює швидкість і крутний момент під час роботи в залежності від висоти бур'янів Технологія AFT - Active Feedback Sensing - автоматичне вимкнення інструменту для захисту користувача у разі раптового уповільнення або зупинки диска (так званий відкат) Ліска, що використовується, від 2 до 2,4 мм. Функція зворотного обертання для самоочищення при намотуванні трави Діаметр косіння при використанні косильної головки до 300 мм, а пластикового ножа до 255 мм. Тривалість часу роботи від акумуляторів BL1850B х2 - 55/96/311 хвилин За потужністю можна порівняти з бензиновими аналогами об'ємом двигуна 25,4 см.куб.
Характеристики
Вага
4.7 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.7 кг кг |
| Габарити (ШхГхВ) | 1758х258х232 мм |
| Гарантія | 3 роки |
| Діаметр волосіні | 2-2.4 мм мм |
| Додатково | Напруга акумулятора 18 + 18 В |
| Комплектація | Інструкція Картонна упаковка косильна головка Металевий ніж Воловка під пластикові ножі Шкіря під косильні головки та пластикові ножі Шкіря під металеві ножіРеменьокумулятор і зарядний пристрій до комплекту не входять |
| Конструкція штанги | Пряма |
| Об'єм двигуна | 25 см3 куб.см |
| Регулювання висоти ручки | Да |
| Різальний елемент | Волосінь/Ніж |
| Ремінь | Наплічний |
| Ручка | Велосипедна |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Ширина скошування (лиска) | 350 мм |
| Ширина скошування (ніж) | 230/255 мм |
- Ціна: 24 611 ₴

