
Електричний тример Grunhelm GR-42S
- В наявності
- Код: 55549
3 933 ₴
Опис електричного тримера Grunhelm GR-42S
Електротример GR-42S від Grunhelm є надійним професійним садовим інструментом, який стане для вас незамінним помічником у щоденній роботі в саду.
Модель чудово доповнить колекцію садового інструменту будь-якого приватного користувача. Цей легкий і добре збалансований тример підійде для садових ділянок різних розмірів. Практичний електротример дозволить зрізати траву по максимальній ширині в 420 мм в найбільш важкодоступних місцях, уздовж парканів і стін, між і під чагарниками, а також на тих ділянках, де не можна скористатися газонокосаркою, або трава вже дуже висока.
Завдяки електромотору потужністю 1200 Вт, газонний тример стане практичним помічником, що підтримуватиме порядок у саду. Ліска, що обертається, діаметром 1.6 мм зрізає траву, так само акуратно, як ніж газонокосарки.
Особливості:
- Легкий запуск, комфортне та легке управління;
- простота використання завдяки ергономічному дизайну та ручці з накладками;
- додаткова рукоятка для більшої зручності;
- захисний кожух для обережної стрижки трави.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5 кг кг |
| Діаметр волосіні | 1.6 мм мм |
| Потужність | 1200 Вт |
| Робочі оберти | 7500 об./хв |
| Ручка | D-подібна |
| Тип живлення | Мережа |
| Ширина косіння | 420 мм |
- Ціна: 3 933 ₴

