
Мотокоса бензинова М-430 Буковина
- В наявності
- Код: 95111
2 868 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Мотокоса бензинова М-430 Буковина Буковина М-430 - потужна бензинова модель, яка допоможе впоратися з бур'янами, бур'яном, травою і чагарниками. Потужність двигуна 4,5 кВт, система охолодження - повітряна. Модель проста у використанні, легка, надійна, а також добре збалансована.
Характеристики
Вага
7.8 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Буковина |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Об'єм паливного бака | 1.2 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 7.8 кг кг |
| Гарантія | 6 місяців |
| Діаметр волосіні | 2,5 мм мм |
| Комплектація | Бензокоса Буковина М-430, коробка, інструкція (паспорт), 3 лопастний ніж 1 шт., котушка з волосінню 1 шт., мірний бачок для змішування бензину з олією, лійка, велосипедна ручка з органами керування, набір ключів, плечовий ремінь. |
| Потужність | 4500 Вт |
| Об'єм двигуна | 43 куб. см куб.см |
| Охолодження | Повітряне |
| Приводний вал | прямий |
| Робочі оберти | 2800-9000 об/хв |
| Різальний елемент | Волосінь/Ніж |
| Ремінь | + |
| Країна | Китай |
| Тип живлення | Бензин |
| Ширина скошування (лиска) | 415 мм |
| Ширина скошування (ніж) | 230 мм |
| Штрих код | 6906529951110 |
- Ціна: 2 868 ₴

