
Мотокоса Forte БMK-1943М
- В наявності
- Код: 84297
3 261 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Мотокоса Forte БMK-1943М Оновлена версія бестселера серед мотокос від компанії Forte. FORTE БMK-1943М - бензинова мотокоса для швидкого і ефективного скошування трави. Особливо актуальна для великих обробки площ. Відмітною якістю даного пристрою є можливість працювати в важкодоступних місцях (навколо дерев, вздовж паркану, бордюру). Покращена потужність двигуна до 3 000 Вт з робочими оборотами в 7 000 об / хв. Все це забезпечує хорошу роботу і довговічність машини. Паливний бак об'ємом в 1.2 літра дозволяє працювати протягом більше однієї години. Комплектація: Основа бензокоси пряма неразборная штанга 1,5 м. Ручка управління ергономічна, велосипедна. Забезпечує комфортне і легке управління. Внизу знаходиться різьблений елемент. Це може бути котушка з волосінню або ріжучий ніж. Дана модель полегшена, а вага конструкції становить 7,8 кг
Характеристики
Вага
7.8 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Об'єм паливного бака | 1.2 л |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр штанги | 28 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичне регулювання довжини волосіні | Да |
| Вага | 7.8 кг кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Комплектація | Косильна головка Ніж 3ТГарантійний талон |
| Конструкція штанги | Нерозбірна |
| Потужність | 3000 Вт |
| Об'єм двигуна | 43 куб.см куб.см |
| Особливості | - Ергономічні ручки - Вал 28 мм |
| Охолодження | Повітряне |
| Робочі оберти | 7000 об/хв |
| Регулювання висоти ручки | Да |
| Різальний елемент | Волосінь/Ніж |
| Ручка | Велосипедна |
| Система пуску | Ручний стартер |
| Країна походження | Китай |
| Тип живлення | Бензин |
| Штрих код | 6906524842970 |
| Штанга | Пряма мм |
- Ціна: 3 261 ₴

