
Мотокоса Forte БMK-2553М
- В наявності
- Код: 84299
3 430 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Мотокоса Forte БMK-2553М Покращена версія мотокоси FORTE БMK-2553М з оновленим дізайном.Агрегат працює на бензіне.Надежний помічник для швидкої роботи при схилі трави різного ступеня жорсткості, на рівній або горбистій площі. Ця мотокоса має широкий спектр застосування, все завдяки тому, що є два види ріжучої системи. Ви можете вибрати волосінь або ніж. Ширина покоси при роботі з кордом становить 410 мм, з ножем - 250 мм. Апарат працює на оновленому двигуні потужністю 3200 Вт. Він здатний за одну хвилину провести до 7000 оборотів. Всі деталі двигуна виконані з якісного і міцного матеріалу, це сприяє збільшенню моторесурсу апарату. Передбачено паливний бак об'ємом 1 літр, що забезпечує тривалу роботу без дозаправки. Для вашої зручності в комплекті йде широкий плечовий ремінь - він рівномірно розподіляє навантаження по спині і робить вашу роботу комфортною. Якісна збірка, зручна рукоятка, використання сучасних технологій, невелика вага і розміри - запорука якісної та успішної роботи! Функції: Регулювання висоти ручки Ремінь на плече Автоматичне регулювання довжини волосіні Дозволяє працювати в важкодоступних місцях (навколо дерев, вздовж паркану, бордюру ).
Характеристики
Вага
7.8 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Об'єм паливного бака | 1.2 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичне регулювання довжини волосіні | Немає |
| Вага | 7.8 кг кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Комплектація | Косильна головка Ніж 3ТГарантійний талон |
| Конструкція штанги | Нерозбірна |
| Потужність | 3200 Вт |
| Об'єм двигуна | 52 куб.см куб.см |
| Особливості | - Ергономічні ручки - Новий дизайн — Вал 28 мм |
| Охолодження | Повітряне |
| Приводний вал | 28 мм |
| Різальний елемент | Волосінь/Ніж |
| Ремінь | Плечовий |
| Ручка | Велосипедна |
| Система пуску | Ручний стартер |
| Країна походження | Китай |
| Тип живлення | Бензин |
| Штрих код | 6906524842994 |
| Штанга | Пряма мм |
- Ціна: 3 430 ₴

