
Мотокоса Forte БMK-3100м
- В наявності
- Код: 84322
3 599 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Мотокоса Forte БMK-3100м FORTE БMK-3100 M - якісний садовий інструмент що прослужить вам не один рік. Спеціально розроблений для тривалих навантажень на земельній ділянці на будь-якої площі. Область застосування Мотокоса працює на бензиновому двигуні. Відноситься до професійних інструментів даного типу. Але також підходить для роботи в саду, дачній ділянці, в сільському господарстві. Вона максимально якісно покіс м'яку газонну траву, а також зріже переросли бур'яни, бур'яни, зарості, чагарники та ін. Особливості двигуна Коса обладнана надійним двотактним бензиновим двигуном внутрішнього згоряння потужністю в 3200 Вт. Працює з об'ємом двигуна 52 куб.см. Обсяг паливного бака даного приладу - 1.2 л, що дозволяє користуватися косою протягом тривалого часу без дозаправки. Повітряне охолодження двигуна значно збільшує експлуатаційний термін інструменту. Характеристики Ви можете використовувати як волосінь, так і ніж. Котушка з волосінню - ширина скошування 450 мм або ріжучий ніж - ширина скошування 250 мм. У комплекті є широкий плечовий ремінь, який рівномірно розподіляє навантаження пристрою і дозволяє вам працювати протягом тривалого часу без почуття втоми. Також встановлена зручна рукоятка велосипедного типу, для більш точного маневрування на ділянці. А широкий захисний кожух, забезпечує надійний захист від летять частинок трави і бруду. Гарантійний термін 1 рік.
Характеристики
Вага
7.8 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Об'єм паливного бака | 1.2 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 7.8 кг кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Комплектація | . Косильна головка. Нож 3Т/40Т . Ранцевий ремінь . Гарантійний талон |
| Конструкція штанги | Нерозбірна |
| Потужність | 3200 Вт |
| Об'єм двигуна | 52 куб.см куб.см |
| Особливості | - Вал 28 мм — Легкий старт — Розбірний редуктор на двох підшипниках — Ергономічні ручки - Захист паливного бака |
| Охолодження | Повітряне |
| Різальний елемент | Волосінь/Ніж |
| Ремінь | Ранцевий |
| Ручка | Велосипедна |
| Система пуску | Ручний стартер |
| Країна походження | Китай |
| Тип живлення | Бензин |
| Ширина скошування (лиска) | 450 мм |
| Ширина скошування (ніж) | 254 мм |
| Штрих код | 6906524843229 |
| Штанга | Пряма мм |
- Ціна: 3 599 ₴

