
Бензинова мотокоса Grunhelm GR-41TS
- Немає в наявності
- Код: 113950
6 101 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис бензинової мотокоси Grunhelm GR-41TS
Бензинова мотокоса Grunhelm GR-41TS — це ручний інструмент, призначений для скошування трави, рослинності та бур’янів на ділянці землі. Він працює за рахунок 4-тактного двигуна, який приводить у дію волосінь чи ніж, що розташовані на нижній частині інструменту. Мотокоси використовуються для підтримки ділянок землі в чистоті та порядку, а також для обробки великих територій, де прибирання вручну може зайняти багато часу та сил. До переваг даної моделі можна віднести економну витрату пального та низький шум.
Характеристики
Вага
7.4 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм паливного бака | 0.65 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 7.4 кг кг |
| Гарантія | 2 роки |
| Діаметр вала | 28 мм |
| Діаметр волосіні | 2 мм мм |
| Комплектація | • Мотокоса • Ніж 3T • Ніж 40T • Косильна головка • Ранцевий ремінь • Інструкція • Гарантійний талон |
| Конструкція штанги | Нерозбірна |
| Потужність | 3200 Вт |
| Об'єм двигуна | 39 куб см куб.см |
| Особливості | Система легкий старт, Розбірний редуктор на двох підшипниках, Ергономічні ручки, Захист паливного бака, 4-тактний двигун, Низька витрата палива |
| Охолодження | Повітряне |
| Робочі оберти | 7500 об./хв |
| Різальний елемент | Волосінь, Ніж |
| Ремінь | Ранцевий |
| Система пуску | Ручний стартер |
| Країна походження | Китай |
| Тактність двигуна | Чотиритактний |
| Тип живлення | Бензин |
| Штрих код | 6906521049082 |
| Штанга | Пряма мм |
- Ціна: 6 101 ₴

