
Акумуляторна лампа EL1505M1-20WX7 GRUNHELM
- Немає в наявності
- Код: 126585
288 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторна лампа EL1505M1-20WX7 GRUNHELM
Лампа LED з акумулятором, для аварійного освітлення у квартирі або офісі максимально наближає до звичайного повсякденного освітлення. Завдяки гаку –Ви можете підвісити її на люстру, вішак, або шафу, що дозволить використати її з максимальною ефективністю. А наявність трьох режимів освітлення допоможе підібрати максимально комфортне світло для Ваших умов. Також ліхтар можно на вулиці, у поході тощо.
Повного заряду акумулятора вистачає, приблизно на 4 години безперебійної роботи. Після чого у Вас завжди є можливість підключити павербанк. Заряджається від USB-кабелю, який входить в комплект. Час зарядження 5-6 годин.
Особливості:
- 3 режими роботи
- Потужний акумулятор 1200 мАч
- Довгостроковий час роботи (4 год)
- Зарядка за допомогою USB-кабелю
Мікорофіша світлодіодної лампи:
Характеристики
номінальна потужність
2 Вт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | Литий 3.7 В |
| Вага | 0.093 кг кг |
| Час заряджання | 5-6 годин |
| Габарити паковання | 80х120х80 мм |
| Ємність акумулятора | 1200 мА·год мА/год |
| Заряджання | Мережа 220 В |
| Зарядний роз'єм | USB |
| Індекс передавання кольору | Ra>80 |
| Кількість діодів | 16 шт (SMD2835-0/2W 3V-60mA) |
| Кількість режимів | 3 |
| Кількість циклів увімкнення до передчасного виходу з ладу | 25000 |
| Кількість циклів заряджання акумулятора | 500 |
| Комплектація | Лампа, кабель USB |
| Матеріал корпусу | АБС-пластик |
| Мoдель | EL1505M1-20WX7 |
| Потужність | 160Lm/15Вт |
| Напруга | DC5-6V |
| Напруга заряджання | AC-230В/-50-60 Гц |
| Номінальна потужність | 2 Вт W |
| Номінальний ресурс терміну експлуатації лампи | 15 000 годин |
| Розмір | 74х114 мм |
| Светодиод | 12 SMD 5730 |
| Температура світіння | 6500К |
| Тип | Кемпінговий |
| Колір | Білий/жовтогарячий |
| Штрих код | 6922021265852 |
- Ціна: 288 ₴




