
X-TREME GT-XT8820D Газовий різак
- Нет в наличии
- Код: 121272
410 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Описание X-TREME GT-XT8820D Газовий різак Універсальний газовий різак для побутових, ремонтних, будівельних та туристичних цілей. Встановлюється на високий цанговий газовий балон. Вбудований п'єзоелемент, дає можливість миттєво привести його до робочого стану. Застосування: Туризм, риболовля, мисливство, пікнік, кулінарія. Розігрів замерзлих або окислених деталей. Плавлення металу (міді, олова), паяння термозбіжних робіт, розпалювання багаття або вогню в печі.
Характеристики
Вес
150 г
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | X-Treme |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 150 г кг |
| Вид топлива | Изобутан 72% + пропан 22% + бутан 6% |
| Габариты | 170х50х70 мм |
| Диаметр сопла | 22 мм мм |
| Комплектация | РізакІнструкція |
| Макс. температура | 1300° C |
| Материал изготовления | Сталь, цинк, пластик |
| Мощность | 1640 Вт |
| Особенности | Компактний розмір Робота в важкодоступних місцях |
| Пьезоподжиг | Да |
| Расход топлива | 120 г / год г/час |
| Тип баллона | Цанговый |
| Штрих код | 6902261212724 |
- Цена: 410 ₴

