
Лампа акумуляторна LED EL1505D-9W7 WORK'S
- Немає в наявності
- Код: 126590
244 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лампа акумуляторна LED EL1505D-9W7 WORK'S
LED лампа з акумулятором максимально наближає до звичайного повсякденного освітлення. Використовується лише у світильниках відкритого типу.
Пристрій має акумулятор, який дозволяє накопичувати енергію під час роботи від мережі, при відключенні електрики дає можливість автономного освітлення. Дана модель оздоблена спеціальним гачком-підвісом із вимикачем. Також лампу можна увімкнути дотиком до цоколя.
Повного заряду акумулятора вистачає, приблизно до 2-х годин безперебійної роботи.
Заряджається від мережі 220 В за допомогою самої лампи під час її роботи. Час зарядження 6-8 годин.
Особливості:
- Потужний акумулятор 1200 мАч
- Час роботи 1.5-2 год
- Зарядка від мережі 220 В
Мікорофіша світлодіодної лампи:
Характеристики
номінальна потужність
9 Вт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Work |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | Литий 3.7 В |
| Вага | 0.093 кг кг |
| Габаритні розміри | 133х64 мм |
| Габарити в пакованні (ШхГхВ) | 68х138х68 мм |
| Гарантія | 1 рік |
| Ємність акумулятора | 1200 мА·год мА/год |
| Індекс передавання кольору | Ra>80 |
| Клас енергоефективності | А |
| Кількість циклів увімкнення до передчасного виходу з ладу | 25000 |
| Кількість циклів заряджання акумулятора | 500 |
| Матеріал | ПБТ/ПК |
| Потужність | 600Lm/45 Вт |
| Напруга заряджання | AC-230 B/50-60 Гц |
| Номінальна потужність | 9 Вт W |
| Номінальний ресурс терміну експлуатації лампи | 15 000 годин |
| Світловий потік | Змінний струм АС/ постійний струм DC 600 LM/300LM |
| Країна походження | Китай |
| Температура світіння | 3000 К |
| Тип | Лампа акумуляторна |
| Тип цоколя | Е27 |
| Форм-фактор | А80 |
| Штрих код | 6990001265895 |
- Ціна: 244 ₴




