
Work's TL20B-B Світильник LED Трековий чорний IP20
- Немає в наявності
- Код: 78240
704 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики Work's TL20B-B Світильник LED Трековий чорний IP20 Виробник Works Країна походження Китай Гарантія 1 рік потужність 10 Вт потужність 10Вт Матеріал корпуса пластик робоча напруга 220В Кількість джерел світла 10018 Ступінь захисту IP20 температура світіння 4000K колір білий Штрих код:6902017506060
Характеристики
Виробник
Works
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Work |
| Колір | Білий |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 1 рік |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Потужність | 10Вт |
| Робоча напруга | 220 В |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Країна походження | Китай |
| Температура світіння | 4000K |
| Тип | Світильник |
| Штрих код | 6902017506060 |
- Ціна: 704 ₴

