
Лампа акумуляторна настільна DEA61117-2, LED Work's
- Немає в наявності
- Код: 126595
302 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Лампа акумуляторна настільна DEA61117-2, LED Work's
Настільна лампа Work's DEA6108 має декілька рівнів яскравостей:
- 2700 К - тепле біле світло;
- 4500 К - нейтральне біле світло;
- 6000 К - холодне біле світло.
Світловий потік 150 LM
Матеріал корпусу ABS пластик
Строк служби 30 000 годин
Кількість LED модулів 16 шт
USB - кабель 0.8 м
Характеристики
Індекс кольоропередачі
Ra>70
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Work's |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина кабелю | 0.8 м |
| Ємність батареї | 2000 мА мАг |
| Індекс передавання кольору | Ra>70 |
| Кількість LED модулів | 16 шт. |
| Матеріал корпусу | ABS пластик |
| Потужність | 4 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Оптика | Матовий пластик |
| Розміри | 375х149х97 мм |
| Світловий потік | 150 Лм |
| Ступінь захисту | Ip 20 |
| Тип | Лампа акумуляторна настільна |
| Тип LED | SMD 2835 |
| Тип драйвера | IC |
| Кут розсіювання | 120° ° |
| Рівней яскравостей | 3 |
| Годин роботи | 30000 |
| Частота | 50 Гц |
- Ціна: 302 ₴


