
Настільна лампа на струбціні - EH1024B LED Work's
- В наявності
- Код: 134401
1 219 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настільна лампа на струбціні - EH1024B LED Work's
Настільна лампа на струбціні - EH1024B LED Work's економить до 90% електроенергії. Не містить ртуті, безпечний для дітей та дорослих. Використовувати у приміщеннях.
Час розігрівання до 60% повної світлової віддачі менше 1 секунди - "миттєве світло"
Коефіцієнт збереження світловіддачі в кінці номінального терміну служби ≥96%
Час запуску в форматі ≤0.5s
Кількість циклів вмикання до передчасного виходу лампи з ладу: ≥15000
Вихідна напруга / струм (USB / БЖ) DC12V 0.75A
Аналог потужності: 65W
Термін служби: 24 місяці
Характеристики
Вага
0.7 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Work's |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.7 кг кг |
| Габарити в пакованні (ШхГхВ) | 160х160х450 мм |
| Гарантія | 1 рік |
| Індекс передавання кольору | ≥80 |
| Кількість LED модулів | 24pcs+24pcs |
| Матеріал корпусу | Пластик ABS |
| Потужність | 8.2 В |
| Розмір | 250х120х560 мм |
| Режими роботи | 3 |
| Ресурс роботи | 30 000 год |
| Світловий потік | 930 Lm |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Країна походження | Китай |
| Температура світіння | 3000K, 4000K, 5000K |
| Тип | Настільна лампа |
| Тип LED | 2835 |
| Кут розсіювання | 120° ° |
| Штрих код | 6990001344019 |
- Ціна: 1 219 ₴







