
Лампа LED Work's A60-9W-65K-E27
- В наявності
- Код: 136534
42 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 99 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис лампи LED Work's A60-9W-65K-E27 Long-life 2.0
Лампа LED Work's A60-9W-65K-E27 заощадить від 900 кВт/год. за весь строк служби лампи. Не містить ртуті, безпечна для дітей і дорослих.
Аналог потужності лампи розжарювання 44 Вт
Характеристики
Вага
0.016 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Work |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.016 кг кг |
| Час розігрівання | Миттєве світло |
| Габарити (ШхГхВ) | 60х105 мм |
| Габарити в пакованні (ШхГхВ) | 61х61х108 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Європейський клас енергозбереження | F |
| Клас захисту | IP20 |
| Клас енергоефективності | А + |
| Кількість LED модулів | 5 |
| Кількість циклів увімкнення до передчасного виходу з ладу | 15000 |
| Коефіцієнт потужності | 0.5 |
| Матеріал корпусу | Алюминий+Поликарбонат |
| Потужність | 7 Вт |
| Напруга/частота | 185-265 В/50 Гц |
| Світловий потік | 600 Лм |
| Країна походження | Китай |
| Температура світіння | 6500K |
| Тип | Long-life лампа |
| Тип LED | 2835 |
| Тип драйвера | IC |
| Тип лампи | A60 |
| Тип цоколя | E27 |
| Кут розсіювання | 180° ° |
| Штрих код | 6990001365335 |
- Ціна: 42 ₴

