
Лампа настільна акумуляторна з фунц годиника - EH002W, LED Work's
- Немає в наявності
- Код: 134377
653 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Лампа настільна акумуляторна з фунц годиника - EH002W, LED Work's
Настільна лампа Work's DEA6108 має функції годиник та будильник, випромінює 5000 К - холодне біле світло.
Світловий потік 350 LM
Матеріал корпусу пластик
Строк служби 30 000 годин ресурсу
USB - кабель
Час розігрівання до 60% повної світлової віддачі менше 1 секунди - "миттєве світло"
Коефіцієнт збереження світловіддачі в кінці номінального терміну служби ≥96%
Час запуску в форматі ≤0.5s
Кількість циклів вмикання до передчасного виходу лампи з ладу: ≥15000
Термін служби: 24 місяці
Характеристики
Європейський клас енергозбереження
E
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Work's |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити в пакованні (ШхГхВ) | 102х102х335 мм |
| Додатково | Аналог потужності: 39 В Вихідна напруга/ток (USB/БЖ) DC5V 1A (USB) |
| Додаткові функції | Годинник і будильник |
| Європейський клас енергозбереження | E |
| Ємність батареї | 1200 мА мАг |
| Індекс передавання кольору | ≥80 |
| Потужність | 2.7 В |
| Напруга/частота | 230 В/50-60 Гц |
| Оптика | Матовий пластик |
| Розмір | 151х86х446 мм |
| Світловий потік | 350 Лм |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип | Лампа акумуляторна настільна |
| Кут розсіювання | 120° ° |
| Годин роботи | 30000 |
| Штрих код | 6990001343777 |
- Ціна: 653 ₴










