
Лампа торшер акумуляторна - EH1134CW, LED Work's
- В наявності
- Код: 134390
753 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Лампа торшер акумуляторна - EH1134CW, LED (2.2W, 3000-6500K,2х3.7V, 1200mA) Work's
Лампа торшер акумуляторна - EH1134CW, LED Work's має 3 рівні яскравості, випромінює 6500 К - холодне біле світло, 3000 К - природне біле світло.
Світловий потік 190 Лм
Матеріал корпусу пластик
Строк служби 30 000 годин ресурсу
USB - кабель
Час розігрівання до 60% повної світлової віддачі менше 1 секунди - "миттєве світло"
Коефіцієнт збереження світловіддачі в кінці номінального терміну служби ≥96%
час запуску в форматі ≤0.5s
Кількість циклів вмикання до передчасного виходу лампи з ладу: ≥15000
Термін служби: 24 місяці
Характеристики
Європейський клас енергозбереження
G
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Work's |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідна напруга | DC5V 1A (USB) |
| Габарити в пакованні (ШхГхВ) | 130х130х320 мм |
| Європейський клас енергозбереження | G |
| Ємність батареї | 3.7V 2400mAh мАг |
| Захист | IP20 |
| Індекс передавання кольору | ≥80 |
| Кількість LED модулів | 18pcs+18pcs |
| Кількість циклів заряджання акумулятора | 500 |
| Матеріал корпусу | Пластик ABS |
| Потужність | 2.2 В |
| Напруга/частота | 230 В/50-60 Гц |
| Розмір | 120 х 120 х 300 мм |
| Світловий потік | 190 Лм |
| Тип | Лампа акумуляторна настільна |
| Кут розсіювання | 120° ° |
| Годин роботи | 30000 |
- Ціна: 753 ₴






