
LED світильник - WCE2007-24W-65K Work's
- В наявності
- Код: 136512
377 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
LED світильник - WCE2007-24W-65K - стельовий круглий блискучий, 6500К, 24W (WORK'S)
Заощаджує до 90% електроенергії. Не містить ртуті, безпечний для дітей та дорослих. Використовувати у приміщеннях.
Аналог лампи розжарювання - 150 Вт
Характеристики
Вага
0.5 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Work's |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.5 кг кг |
| Час розігрівання | Миттєве світло |
| Габаритний розмір | 330х60 мм |
| Габарити в пакованні (ШхГхВ) | 335х65х338 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діаметр | 330 мм мм |
| Додатково | IC драйвер, Час запуску 0.5 секунд |
| Індекс передавання кольору | Ra > 80 |
| Кількість діодів | 24 шт. 9В 1Вт |
| Кількість циклів увімкнення до передчасного виходу з ладу | 15000 |
| Коефіцієнт потужності | 0.5 |
| Матеріал корпусу | ПВХ + метал |
| Потужність | 24 Вт |
| Напруга/частота | 230 В/50 Гц |
| Ресурс роботи | 20000 рік |
| Світловий потік | 1560 Лм |
| Країна походження | Китай |
| Температура світіння | 6500 K |
| Тип | Світильник |
| Кут розсіювання | 180° ° |
- Ціна: 377 ₴

