
LED світильник - CE1001AC-16W-4K з акумулятором Work's
- В наявності
- Код: 136517
1 281 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
LED світильник - CE1001AC-16W-4K стельовий круглий, з акумулятором, 4000К, 16W Work's
Заощаджує до 90% електроенергії. Не містить ртуті, безпечний для дітей та дорослих. Використовувати у приміщеннях.
Аналог лампи розжарювання - 100 Вт
Характеристики
Вага
1 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Work's |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | Литий 3.7 В |
| Вага | 1 кг кг |
| Час розігрівання | Миттєве світло |
| Габаритний розмір | 330х90 мм |
| Габарити в пакованні (ШхГхВ) | 335х95х338 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Додатково | IC драйвер, Час запуску 0.5 секунд |
| Ємність акумулятора | 2200 мАч мА/год |
| Зарядний роз'єм | Дріт |
| Індекс передавання кольору | Ra > 80 |
| Кількість діодів | 16 шт. 9 В 1 Вт SMD LED+3 шт 1 Вт SMD2835 LED |
| Кількість циклів увімкнення до передчасного виходу з ладу | 15000 |
| Кількість циклів заряджання акумулятора | 1000 |
| Коефіцієнт потужності | 0.5 |
| Матеріал корпусу | ПВХ + метал |
| Потужність | 16 Вт |
| Напруга/частота | 230 В/50 Гц |
| Напруга заряджання | 185-265 В/50 Гц |
| Режим роботи | 4000 К |
| Ресурс роботи | 20000 рік |
| Світловий потік | 1000 Лм |
| Країна походження | Китай |
| Температура світіння | 4000 K |
| Тип | Світильник |
| Кут розсіювання | 180° ° |
- Ціна: 1 281 ₴

