
Лампа LED Work's C37-5W-4K-E14
- В наявності
- Код: 136538
42 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 99 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис лампи LED Work's C37-5W-4K-E14 Long-life 2.0
Лампа LED Work's C37-5W-4K-E14 заощадить від 900 кВт/год. за весь строк служби лампи. Не містить ртуті, безпечна для дітей і дорослих.
Аналог потужності лампи розжарювання 37 Вт
Характеристики
Вага
0.016 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Work |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.016 кг кг |
| Габарити (ШхГхВ) | 37х100 мм |
| Габарити в пакованні (ШхГхВ) | 38х38х103 мм |
| Європейський клас енергозбереження | F |
| Клас енергоефективності | А + |
| Матеріал корпусу | Алюминий+Поликарбонат |
| Потужність | 5 Вт |
| Напруга/частота | 185-265 В/50 Гц |
| Розмір | 37х100 мм |
| Світловий потік | 400 Лм |
| Країна походження | Китай |
| Температура світіння | 4000K |
| Тип | Long-life лампа |
| Тип драйвера | IC |
| Тип лампи | С37 |
| Тип цоколя | E14 |
| Кут розсіювання | 180° ° |
| Штрих код | 6990001365380 |
- Ціна: 42 ₴

