
Машина многофункциональная шлифовальная ES-250 multi APRO
- Готово к отправке
- Код: 899273
1 799 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Код: 087234; Довжина: 1; Ширина: 1; Висота: 1; Упаковка: 1; АБЦ: A; КратностьЦены: 1; Вага: 1; Гарантійний термін: 36 місяців; Максимальні оберти: 7000-12000 об./хв.; Регулювання обертів: З регулюванням обертів; Тип двигуна: Щітковий; Клас захисту: IP20; Довжина кабелю: 3 м; Розміри основи: кругла - 125 мм, прямокутна - 185*93 мм, дельтавидна - 148*102 мм; Площа шліфування: кругла - 125 мм, прямокутна - 185*93 мм, дельтавидна - 148*102 мм; Напруга мережі: 230 В / 50 Гц; Найменування для ІМ Укр: Машина шліфувальна багатофункціональна ES-250 multi APRO; Макс. потужність: до 250 Вт; Комплектация_Укр: Переконайтесь, що корпус цілий, інструмент дійсно не працює або чутно сторонні шуми/вібрації. Перевірте наявність на: Пилозбірник.; Посилання на інструкцію: https://drive.google.com/file/d/1-oItsgA-HSqxSlzk3S1TuxuCoTj_7pdd/view; Амплітуда коливань: 2 мм; Посилання на гарантію: https://drive.google.com/file/d/1p4pPkS-6UikTgTXMt9lYczztN3YKuoFe/view; Миттєва гарантія: Действует год после покупки и регистрации; Гарантійний талон: 1 шт.; Посилання на сертіфікат: https://drive.google.com/file/d/1MNgX1qe9XB1yZLmafe5zdTw9OL5lGKev/view; Тест репорт: Да;
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APRO |
| Состояние | Новое |
| Тип двигателя | Щеточный |
| Пользовательские характеристики | |
| Амплитуда колебаний | 2 мм |
| Вес (кг) | 46266 |
| Висота (мм) | 180 |
| Гарантийный срок | 36 місяців |
| Довжина (мм) | 320 |
| Длина кабеля | 3 м |
| Класс защиты | IP20 |
| Макс. потужність | до 250 Вт |
| Максимальні оберти | 7000-12000 об./хв. |
| Напряжение сети | 230 В / 50 Гц |
| Новинка | Да |
| Площа шліфування | кругла - 125 мм, прямокутна - 185*93 мм, дельтавидна - 148*102 мм |
| Посилання на інструкцію | https://drive.google.com/file/d/1-oItsgA-HSqxSlzk3S1TuxuCoTj_7pdd/view |
| Розміри основи | кругла - 125 мм, прямокутна - 185*93 мм, дельтавидна - 148*102 мм |
| Тест репорт | Да |
| Ширина (мм) | 130 |
| ШтрихКод | 4824041069217 |
- Цена: 1 799 ₴

