
Машина шлифовальная орбитальная OS-5012 v APRO
- Готово к отправке
- Код: 899272
1 561 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Код: 087233; Довжина: 1; Ширина: 1; Висота: 1; Упаковка: 1; АБЦ: A; КратностьЦены: 1; Вага: 1; Гарантійний термін: 36 місяців; Регулювання обертів: З регулюванням обертів; Тип двигуна: Щітковий; Клас захисту: IP20; Довжина кабелю: 3 м; Розміри основи: 125 мм; Напруга мережі: 230 В / 50 Гц; Найменування для ІМ Укр: Машина шліфувальна орбітальна OS-5012 v APRO; Макс. потужність: до 500 Вт; Комплектация_Укр: Переконайтесь, що корпус цілий, інструмент дійсно не працює або чутно сторонні шуми/вібрації. Перевірте наявність на: Пилозбірник.; Вібраційне навантаження: 4,36м/с; Посилання на інструкцію: https://drive.google.com/file/d/1m_pFA89m3wNF0lLZTPf0H1H58byTeTXI/view; Амплітуда коливань: 2 мм; Посилання на гарантію: https://drive.google.com/file/d/1gM5fc5ZJXl4nf7GdXQFx_aSLeX9UR7IF/view; Миттєва гарантія: Действует год после покупки и регистрации; Упаковка: Коробка; Гарантійний талон: 1 шт.; Інструкція з експлуатації: 1 шт.; Шліфмашина: 1 шт.; Посилання на сертіфікат: https://drive.google.com/file/d/1jix2idJOk0pnEc_rJQRZtrgdZ4sWvHA1/view; Тест репорт: Да;
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APRO |
| Состояние | Новое |
| Тип двигателя | Щеточный |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | 1 шт. |
| Амплитуда колебаний | 2 мм |
| Вес (кг) | 46235 |
| Висота (мм) | 170 |
| Вібраційне навантаження | 4,36м/с |
| Гарантийный срок | 36 місяців |
| Довжина (мм) | 255 |
| Длина кабеля | 3 м |
| Класс защиты | IP20 |
| Макс. потужність | до 500 Вт |
| Напряжение сети | 230 В / 50 Гц |
| Новинка | Да |
| Посилання на інструкцію | https://drive.google.com/file/d/1m_pFA89m3wNF0lLZTPf0H1H58byTeTXI/view |
| Розміри основи | 125 мм |
| Тест репорт | Да |
| Упаковка | Коробка |
| Ширина (мм) | 125 |
| Шліфмашина | 1 шт. |
| ШтрихКод | 4824041069200 |
- Цена: 1 561 ₴

