
Дитячий велосипед X-Treme MAXIS 25.14-02 Синій
- В наличии
- Код: 145851
6 583 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Опис Дитячий велосипед X-Treme MAXIS 25.14-02 Синій
Дитячий велосипед MAXIS – зручна та красива новинка від X-Treme. Рама велосипеда виконана з якісної сталі, відрізняється стильним дизайном та комфортом в експлуатації. Колеса 14" розміру. Модель підходить для навчання та практики дітей їзді, тому, що оснащена додатковими маленькими знімними колесами. На цьому велосипеді дитина весело та безпечно зможе здійснювати свої перші поїздки.
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 8.5 кг |
| Производитель | X-Treme |
| Цвет | Синий |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Габарити упаковки | 100х18х57 см |
| Гальмо | Механічні дискові |
| Класс | Дитячий |
| Материал рамы | Сталь |
| Розмір коліс | 14" |
- Цена: 6 583 ₴


