
Дитячий велосипед X-Treme MAXIS 25.16-05 Синій
- В наличии
- Код: 145857
6 897 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Опис Дитячий велосипед X-Treme MAXIS 25.16-05 к16 сталь Синій
Дитячий велосипед MAXIS – зручна та красива новинка від X-Treme. Рама велосипеда виконана з якісної сталі, відрізняється стильним дизайном та комфортом в експлуатації. Колеса 14" розміру. Модель підходить для навчання та практики дітей їзді, тому, що оснащена додатковими маленькими знімними колесами. На цьому велосипеді дитина весело та безпечно зможе здійснювати свої перші поїздки.
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 9 кг |
| Производитель | X-Treme |
| Цвет | Синий |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Габарити упаковки | 110х18х60 см |
| Гальмо | Механічні дискові |
| Класс | Дитячий |
| Материал рамы | Сталь |
| Розмір коліс | 16" |
- Цена: 6 897 ₴


