
Дитячий велосипед X-Treme PRIME 25.20-01 чорно-червоний
- Нет в наличии
- Код: -144144
3 901 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Опис Дитячий велосипед X-Treme PRIME 25.20-01, к20 сталь, чорно-червоний
Дитячий велосипед PRIME – зручна та красива новинка від X-Treme. Рама велосипеда виконана з якісної сталі, відрізняється стильним дизайном під кросовий мотоцикл та комфортом в експлуатації. Колеса 20" розміру.
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 12 кг |
| Производитель | X-Treme |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Красный |
| Пользовательские характеристики | |
| Габарити упаковки | 106х18.5х50 см |
| Гальмо | Механічні дискові |
| Класс | Дитячий |
| Материал рамы | Сталь |
| Розмір коліс | 20" |
- Цена: 3 901 ₴


