
Дитячий велосипед X-Treme RIDER 25.16-03 зелений
- Нет в наличии
- Код: -144182
4 602 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Опис Дитячий велосипед X-Treme RIDER 25.16-03 к16 сталь зелений
Дитячий велосипед RIDER – зручна та красива новинка від X-Treme. Рама велосипеда виконана з якісної сталі, відрізняється стильним дизайном під мотоцикл та комфортом в експлуатації. Колеса 16" розміру. Модель підходить для навчання та практики дітей їзді, тому, що оснащена додатковими маленькими знімними колесами. На цьому велосипеді дитина весело та безпечно зможе здійснювати свої перші поїздки.
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 10 кг |
| Производитель | X-Treme |
| Цвет | Зелёный |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Габарити упаковки | 99х19х60 см |
| Гальмо | Механічні дискові |
| Класс | Дитячий |
| Материал рамы | Сталь |
| Розмір коліс | 16" |
- Цена: 4 602 ₴


