
Дитячий велосипед X-Treme SPIDER 25.12-03 чорно-синій
- Нет в наличии
- Код: 144216
3 030 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Опис Дитячий велосипед X-Treme SPIDER 25.12-03 сталь, чорно-синій
Дитячий велосипед SPIDER – зручна та красива новинка від X-Treme. Рама велосипеда виконана з якісної сталі, відрізняється стильним дизайном та комфортом в експлуатації. Колеса 12" розміру. Модель підходить для навчання та практики дітей їзді, тому, що оснащена додатковими маленькими знімними колесами. На цьому велосипеді дитина весело та безпечно зможе здійснювати свої перші поїздки.
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 8 кг |
| Производитель | X-Treme |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Синий |
| Пользовательские характеристики | |
| Габарити упаковки | 73х18.5х40 см |
| Гальмо | Механічні дискові |
| Класс | Дитячий |
| Материал рамы | Сталь |
| Розмір коліс | 12" |
- Цена: 3 030 ₴


