
Велосипед Forte Titan МТВ 27,5"/19"
- Нет в наличии
- Код: 117168
13 537 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Опис Велосипед Forte Titan МТВ 27,5"/19" (117169)
Велосипед Forte Titan МТВ 27,5"/19" призначений для активного катання, підійде для використання як в умовах міста, так і по гірській місцевості. Велосипед має зручну легку раму та стильний, сучасний дизайн.
Матеріал рами: алюміній, розмір рами 19". Розмір коліс: 27,5" Кількість швидкостей: 21
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Forte |
| Количество скоростей | 21 |
| Пользовательские характеристики | |
| Виніс руля | діаметр 28.6 * 31.8 алюміній |
| Гальмо | REPUTE DSC-730 механічні дискові 180 мм |
| Грипси | діаметр 22*125 мм |
| Задня втулка | SHUNFENG алюміній SF-A210R 14G*36H |
| Задній перемикач | SHIMANO RD-TY300 |
| Каретка | PROWHEEL AC49 24/34/42T (ED)*170L |
| Кассета | SHIMANO AMFTZ 5007428 |
| Руль | діаметр 22.2*31.8. сталевий |
| Класс | Гірський |
| Цвет | Черно-красный |
| Ланцюг | КМС Z7 м |
| Манетки | SHIMANO ST-EF500 3X7ск. |
| Материал рамы | Алюминий |
| Ободи | STARS 26" * 1.75 * 14G * 36H алюмінієві двостінні |
| Педалі | FP-922 алюміній 9/16" |
| Передня вилка | SUNTOUR M3030-A-DS |
| Передня втулка | SHUNFENG алюміній SF-A210F 14G*36H |
| Передній перемикач | SHIMANO FD-TY300 |
| Покришки | CST 27.5" |
| Рама | 19" |
| Розмір коліс | 27.5" |
| Рульова колонка | NECO H117DM/JH 1-1/8 |
| Сідло | Hg5900. штир JIABAO 30.4*350 мм алюміній |
| Штрих код | 6906511171687 |
- Цена: 13 537 ₴










