
Велосипед Forte Warrior МТВ 24"/13" (117801) чорно-зелений
- Нет в наличии
- Код: 117801
6 650 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Велосипед Forte Warrior МТВ 24"/13" (117801) чорно-зелений
Велосипед Forte Warrior МТВ 24"/13" (117801) чорно-зелений призначений для активного катання, підійде для використання як в умовах міста, так і по гірській місцевості. Велосипед має зручну легку раму та стильний, сучасний дизайн.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Forte |
| Количество скоростей | 21 |
| Цвет | Зелёный |
| Пользовательские характеристики | |
| Виніс руля | діаметр 28,6 * 31,8 алюміній |
| Гальмо | DB01 МЕХАНІЧНІ ДИСКОВІ 160 мм |
| Грипси | діаметр 22*120 мм |
| Задня втулка | ZHENGFENG сталева 14G*3/8*32H / 135W * 175l |
| Задній перемикач | SHIMANO RD-TY21 |
| Каретка | XIANGDA 24-34-42 170 мм сталеві |
| Картридж | XUHUA L120 |
| Кассета | TZ 500 |
| Руль | діаметр 22,2*31,8, сталевий |
| Класс | Гірський |
| Ланцюг | KMC м |
| Манетки | EF500 3x7 шв. |
| Материал рамы | Сталь |
| Ободи | 24" * 1,75 * 14G * 32H алюмінієві двостінні |
| Педалі | МХ-Р606 9/16" пластик |
| Передня вилка | сталева 27 мм * 25,4 |
| Передня втулка | ZHENGFENG сталева 14G*3/8*32H / 100W * 140l |
| Передній перемикач | SHIMANO FD-TY300 |
| Покришки | JIUYU 24" * 2,1 |
| Рама | 13" |
| Розмір коліс | 24" |
| Рульова колонка | JH 1-1/8 |
| Сідло | JW-1388 BK 7 мм, штир JIABAO 28.6*300 мм сталевий |
| Штрих код | 6906511178006 |
- Цена: 6 650 ₴










