
Велосипед Forte Braves МТВ 27.5"/17", чорно-синій
- Нет в наличии
- Код: 117830
7 647 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Опис велосипеда Forte Braves МТВ 27.5"/17" (117830) чорно-синій
Велосипед Forte Braves МТВ 26"/15"" призначений для активного катання, підійде для використання як в умовах міста, так і по гірській місцевості. Велосипед має зручну легку раму та стильний, сучасний дизайн.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Forte |
| Количество скоростей | 21 |
| Цвет | Синий |
| Пользовательские характеристики | |
| Виніс руля | діаметр 28.6 * 31.8 алюміній |
| Гальмо | TL-01 МЕХАНІЧНІ ДИСКОВІ 160 мм |
| Грипси | діаметр 22*125 мм |
| Задня втулка | JIHONG сталева JH-06F 14G*36H |
| Задній перемикач | SHIMANO RD-TZ500 |
| Каретка | 24-34-42 сталева |
| Кассета | FW-711 7s |
| Руль | діаметр 22.2*31.8 сталевий |
| Класс | Гірський, Міський |
| Ланцюг | Р50 м |
| Манетки | TC-500-3/TC-500-7 |
| Материал рамы | Сталь |
| Ободи | 26" * 27.5" / 29 * 1.75" * 14G * 36H алюмінієві двостінні |
| Педалі | 9/16" пластик |
| Передня вилка | сталева 25.4*22.2*210L |
| Передня втулка | JIHONG сталева JH-06F 14G*36H |
| Передній перемикач | SHIMANO FD-TZ500 |
| Покришки | PULIMA 26" / 27.5" / 29" * 2.125 |
| Рама | 17" |
| Розмір коліс | 27.5" |
| Рульова колонка | JH 1-1/8 |
| Сідло | JW-1392 7мм |
| Штрих код | 6906511178310 |
- Цена: 7 647 ₴










