
Велосипед Forte COMPASS 25.2919-24S, к29" р19" синьо-жовтий
- Нет в наличии
- Код: 143962
8 407 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Опис велосипеда Forte COMPASS 25.2919-24S, к29" р19" алюміній синьо-жовтий
Велосипед Forte COMPASS з алюміневою рамою має діаметр коліс 29" та виконаний у синьо-жовтий кольорі.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Forte |
| Пользовательские характеристики | |
| Вилка | 25.4*28.6*30*201MM, steel leg WITH LOCK |
| Гальмо | JIUHONG , Mechanical disc brake,casstte disc, Rotor:160MM |
| Диаметр колес | 29" |
| Задні шини | WANDA 26*2.125" |
| Руль | Steel, 640*1.2T*22.2*31.8,H:30,TRANZ-X |
| Класс | Міський |
| Ланцюг | FFC 1/2*3/32*108L м |
| Материал рамы | Алюминий |
| Ободи | FENGYUN,26"*1.75"*14G*36H,A/V |
| Педалі | 9/16" With beaded |
| Передні шини | WANDA 26*2.125" |
| Рама | 19" |
- Цена: 8 407 ₴

