
Велосипед FORTE CRYSTAL алюм. р 17" к 26" чорний + корзинка
- Нет в наличии
- Код: 137450
15 057 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Велосипед FORTE CRYSTAL алюм., розмір рами 17" дюймів, розмір коліс 26" дюймів, колір чорний + кошик
Велосипед Forte Crystal з алюмінієвою рамою має діаметр коліс 26" і виконаний у бежевому кольорі. Кошик у комплекті
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Forte |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вилка | 28 Inch,25.4*28.6*30*187 |
| Гальмо | Steel V brake B131S |
| Диаметр колес | 26" |
| Задні шини | WANDA 28*1.75,BK |
| Руль | Steel 620*22.2*25.4*1.2,H:120 DNF |
| Класс | Міський, Жіночий |
| Ланцюг | 1/2*1/8*102L FFC м |
| Материал рамы | Алюминий |
| Педалі | MX-P604 9/16",W/ball XUHUA |
| Передні шини | WANDA 28*1.75,BK |
| Рама | 17" |
- Цена: 15 057 ₴


