
Велосипед FORTE 19"/28" Біло-рожевий
- Нет в наличии
- Код: 128223
7 315 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Велосипед FORTE 19"/28" Біло-рожевий
Велосипед жіночій Forte Daisy з металевою рамою має діаметр коліс 28" і виконаний в біло-рожевому кольорі. Має передню корзину з пластику коричнивого кольру
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Forte |
| Количество скоростей | 21 |
| Цвет | Розовый |
| Пользовательские характеристики | |
| Виніс руля | Ø22.2*220L сталевий |
| Гальма задні | V brake |
| Гальма передні | V brake |
| Грипси | Ø22*120 мм |
| Диаметр колес | 28" |
| Задня втулка | LEGEER сталева 14G*3/8*36H/135W*170L |
| Задній перемикач | SHIMANO TY21 |
| Каретка | 24/34/42T(ED)*170 |
| Картридж | XUHUA |
| Руль | Ø22.2*25.4 сталевий |
| Ланцюг | KMC м |
| Манетки | SHIMANO ASLTX30 |
| Материал рамы | Сталь |
| Ободи | 26"*1.75*14G*36H, алюмінієвий, двостінний |
| Педалі | MX-P606 9/16" сталеві |
| Передня вилка | Алюміній 26"*25.4*28.6*212L |
| Передня втулка | LEGEER сталева 14G*3/8*36H/100W*140L |
| Передній перемикач | SHIMANO Tz500 |
| Покришки | COMPASS 26"*1.95 |
| Рама | 19" |
| Рульова колонка | JH 1-/1/8 |
| Тип рамы | Відкрита |
- Цена: 7 315 ₴


