
Велосипед Forte Extreme 17"/26" чорно-салатовий
- Нет в наличии
- Код: 117128
9 975 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Опис Велосипед Forte Extreme 17"/26" чорно-салатовий
Велосипед Extreme - зручна та практична новинка від Forte. Рама велосипеда виконана з легкого та якісного алюмінію, кермо із міцної сталі. Модель легко витримає інтенсивну їзду і принесе вам задоволення від катання. Велосипед відрізняється комфортним керуванням, потужністю та стильним дизайном. Модель оснащена 21 швидкістю, переднім і заднім перемикачем SHIMANO, а також механічним дисковим гальмом REPUTE.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Forte |
| Количество скоростей | 21 |
| Пользовательские характеристики | |
| Виніс руля | ⌀28,6*31,8 алюміній |
| Гальмо | REPUTE DSC-310 механічні дискові 160 мм |
| Грипси | ⌀22*125 мм |
| Задня втулка | SHUNFENG Сталева HB-25R 14G*36H |
| Задній перемикач | SHIMANO RD-TY21 |
| Каретка | NECO B910S |
| Кассета | SHIMANO AMFTZ500 |
| Руль | ⌀22,2*31,8 сталевий |
| Класс | Гірський |
| Цвет | Салатово-черный |
| Ланцюг | KMC C8 м |
| Манетки | SHIMANO ST-EF500 3x7 шв. |
| Материал рамы | Алюминий |
| Ободи | 26"*1,75"*14G*36H алюмінієвий двостінний |
| Педалі | Сталеві 9/16" |
| Передня вилка | Сталева 28.6 мм * 25,4, з LockOut |
| Передня втулка | SHUNFENG Сталева HB-25FQ 14G*36H |
| Передній перемикач | SHIMANO FD-TZ500 |
| Покришки | CST 26*27,5"/29"*2,1 |
| Рама | 17" |
| Розмір коліс | 26" |
| Рульова колонка | NECO/JH 1-1/18 |
| Сідло | Hg5900, штир 27,2*300 мм алюміній |
| Шатуни | XIANGDA 24-34-42 170 мм сталеві |
| Штрих код | 6906511171274 |
- Цена: 9 975 ₴










