
Велосипед FORTE EXTREME 27.5"/19", чорно-жовтий
- Нет в наличии
- Код: 117146
10 735 ₴
Опис велосипеда FORTE EXTREME 27.5"/19"
Велосипед FORTE EXTREME 27.5"/19" — високоякісний і невибагливий в обслуговуванні велосипед від торгової марки Форте. Рама виконана з алюмінієвого сплаву, що робить велосипед більш легким і маневреним. Колеса діаметром 27.5 дюймів, зібрані на міцних алюмінієвих ободах. Передня амортизаційна вилка дозволяє згладжувати нерівності на дорозі. Перемикачі і монетки від відомого бренду Шимано, що гарантує точне і швидке перемикання передач. За високий рівень безпеки при гальмуванні відповідають механічні дискові гальма. М'яке і зручне сидіння з можливістю регулювання гарантує комфорт під час їзди. Велосипед гірський (MBT) Forte Extreme - відмінний вибір економного і екологічно чисто виду транспорту, який залишить тільки позитивні емоції від використання.
Особливості:
- міцна алюмінієва рама;
- легкі і маневрені колеса;
- передня вилка з амортизацією;
- швидке і точне перемикання швидкостей;
- дискові гальма;
- м'яке і зручне сидіння;
- надійні комплектуючі.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Forte |
| Количество скоростей | 21 |
| Цвет | Желтый |
| Пользовательские характеристики | |
| Виніс руля | Ø28.6*31.8 алюмінйі |
| Гальмо | REPUTE DSC-310 механічні дискові 160 мм |
| Грипси | Ø22*125 мм |
| Диаметр колес | 27.5" |
| Задня втулка | SHUNFENG Сталева HB-25R14G*36H |
| Каретка | XIANGDA 24-34-42 170 мм сталеві |
| Картридж | NECO B910S |
| Кассета | SHIMANO AMFTZ500 |
| Руль | Ø22.2*31.8 сталевий |
| Класс | Гірський |
| Ланцюг | KMC C8 м |
| Материал рамы | Алюминий |
| Ободи | 26"*1.75"*14G*36H, алюмінієвий, двостінний |
| Педалі | HAOLONG Сталеві 9/16" |
| Передня вилка | Сталева 28.6 мм*25.4, з LockOut |
| Передня втулка | SHUNFENG Сталева HB-25FQ 14G*36H |
| Покришки | CST 27.5"*2.1 |
| Рама | 19" |
| Рульова колонка | NECO/JH 1-1/8 |
| Сідло | HG5900 7 мм, штир JIABAO 27.2*300 мм алюміній |
- Цена: 10 735 ₴

